22 Листопада, 2024
Як вам такі «герої»? Колаборант який голосував за анексію Криму, досі має звання Герой України!

Як вам такі «герої»? Колаборант який голосував за анексію Криму, досі має звання Герой України!

Голосував за окупацію – Герой України?😬

Знайомтесь, це ексдепутат і колишній глава ВР Криму, який голосував за анексію півострова – Борис Дейч. Дейч досі має звання Героя України. Що дає це звання?

👉 Надбавку до пенсії у розмірі 200 % мінімальної пенсії. Після окупації Криму ці привілеї рф залишила і для українських «героїв».

Чому Україна досі не позбавила Дейча почесного звання? Зараз ця процедура складна і недієва. Героями залишаються практично довічно, навіть ті, хто став колаборантом.😡

Хто ще з Кримських колаборантів має звання Героя України

Народні депутати від Криму, які після окупації Кримського півострова стали російськими колаборантами, досі мають українські державні нагороди, зокрема й звання Героя України. Про це йдеться в матеріалі Руху ЧЕСНО про обрання та роботу кримських мажоритарників у Верховній Раді України.

Так, наприклад, депутат Верховної Ради Криму (1998-2006 рр.), її спікер (з 2002 по 2006 рік), тричі нардеп від Партії регіонів Борис Дейч, якого Рух ЧЕСНО ловив на кнопкодавстві у парламенті, має низку високих держнагород України в тому числі й звання Герой України з врученням ордена Держави.

У 2010 році Борис Дейч голосував за ратифікацію угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Під час Революції Гідності Борис Дейч підтримував антимайдан. Також як народний депутат України 16 січня 2014 року голосував за «диктаторські закони», а під час незаконного референдуму в Криму Герой України закликав об’єднуватися з Росією.

Депутат першого скликання ВРУ, а згодом ректор Таврійського національного університету імені Вернадського Микола Багров, привітав окупацію РФ Кримського півострова, він також мав низку українських нагород в тому числі й найвищу державну нагороду Героя України: Після анексії Криму Таврійський національний університет імені Вернадського був перетворений в Кримський федеральний університет, і Микола Багров обійняв пост президента університету.

Він був присутній на підписанні договору “про взаємодію” між КФУ і Російським інститутом стратегічних досліджень. Під час виступу на церемонії, Багров сказав:

“Я був першим керівником Верховної Ради Автономної Республіки Крим, і вже тоді можна було бачити в Україні ознаки нацизму. Зараз це нерідко переростає у відвертий фашизм. Велике спасибі президентові Володимиру Путіну, який допоміг, повернення Криму було проведено блискуче”.

Багров помер у квітні 2015 року.

Екс-нардеп та міністр оборони Януковича Павло Лебедєв має нагороди України – медаль «За відзнаку у військовій службі» I ст. та звання «Заслужений економіст України».

Кримський нардеп Олександр Нечаєв, який балотувався до парламенту 7 скликання від Партії регіонів, а у ВРУ 8 скликання від «Опозиційного блоку», у 2018 році був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Нечаєв є членом політради ОПЗЖ.

Ще один нардеп першого скликання ВРУ Сергій Цеков, який був керівником “Русской общины Крыма” та першим віце-спікером кримського парламенту, став першим членом Ради федерації РФ від російської тимчасової окупаційної влади Криму, з 2008 року має звання заслуженого працівника місцевого самоврядування АРК. Сергія Цекова називають одним із “хрещених батьків” політики Сергія Аксьонова, адже саме він під час першого засідання в уже захопленому російськими окупантами будівлі Верховної ради АРК запропонував депутатам підтримати кандидатуру свого протеже на посаду керівника кримського уряду, як узгоджену з Путіним.

Слід наголосити, що звання Герой України надає низку пільг і надбавку до пенсії. Після окупації Криму ці привілеї РФ формально залишила для українських героїв.

Наразі, на жаль, процедура позбавлення державних нагород, у тому числі й звання Герой України, складна і не дієва. Спростити механізм депутати вже намагалися, але законопроект відхилили. Відтак Героями після нагородження залишаються практично довічно, навіть ті, хто став колаборантом в окупованому Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!