22 Листопада, 2024
У дорослих мандраж, не можуть вирішити, а третьокласники клацають приклади як насіння

У дорослих мандраж, не можуть вирішити, а третьокласники клацають приклади як насіння

Школярі на уроках математики регулярно вирішують  приклади з цифрами . А тому з подібними завданнями вони справляються на подив легко, навіть якщо в прикладі є дужки і інші «ускладнюють» елементи. А ось дорослій людині часом вирішити звичайний математичний приклад виявляється не під силу. Адже він вже зовсім забув, що тут виконувати в першу чергу.

 

І сьогодні редакція  «Так Просто!»  пропонує чергову розминку для розуму. Спробуй розібратися з нашими прикладами, згадавши шкільні правила, про які стільки говорила сувора математичка. І не використовуй калькулятор, адже знайти відповіді тут він анітрохи не допоможе.

Приклади З ЦИФРАМИ

 

Перший приклад має дещо незвичний вигляд. Тут і розподіл, і множення, і дужки … Однак практика показує, що діти тут частіше знаходять правильну відповідь, ніж дорослі. Як же так виходить? Адже доросла людина вже закінчив школу і отримав диплом, а школяреві тільки належить через це пройти. Зможеш не заплутатися і показати себе не гірше, ніж умовний третьокласник?

Наступний приклад здається більш простим, але і тут є підводні камені. Постарайся згадати всі необхідні для вирішення правила, щоб виконати всі арифметичні операції в правильній послідовності. Тоді знайти правильну відповідь не складе труднощів.

 

Укладачі цього прикладу самовпевнено заявляють, що тільки 1 людина з 100 здатний відповісти правильно. Напевно це просто перебільшення. До того ж ми впевнені, що серед наших читачів тих, хто відповість правильно, буде навіть більше, ніж тих, хто зробить помилку.

І останній приклад складається тільки з шісток. Однак велика кількість арифметичних операцій здатне заплутати будь-якого неуважного людини. Постарайся не поспішати і бути гранично уважним, щоб успішно впоратися з останнім прикладом.

Підказки до прикладів

Спочатку розбираємося з чисельником (все, що вище за горизонтальну лінію) і виконуємо дію в дужках 8 – 6 = 2. Тоді 36/3 * 2 = 24. І наостанок згадуємо про знаменник: 24/6 = 4.

Правильна відповідь тут знайти легко: 6 * 2 – 3 * (20/5) = 12 – 3 * 4 = 12 – 12 = 0.

Тут дають різні відповіді: і 0, і 1, і навіть 5. Але правильну відповідь лише один: 6 – 1 * 0 + 6/6 = 6 – 0 + 1 = 7.

Якщо спростити, то першу шістку нам потрібно чотири рази помножити на «6» і три рази поділити на «6». А тому для знаходження правильної відповіді досить цю найпершу шістку всього один раз помножити на «6». Вийде в підсумку 36. © Depositphotos

приклади з цифрами

Сподіваємося, що у тебе вийшло без проблем впоратися з кожним з вищевказаних математичних прикладів. Якщо так, то час на шкільних уроках математики тобою точно витрачалося не дарма. Все ж не забудь написати, скільки з цих прикладів тобі вдалося правильно вирішити самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!