21 Листопада, 2024
Ви досі виставляєте фото ваших дiтей у соцiальні мepeжі? 5 вагомих причин цього не робити.

Ви досі виставляєте фото ваших дiтей у соцiальні мepeжі? 5 вагомих причин цього не робити.

Ви виставляєте фото ваших дітей у соціальні мережі? Про п’ять причин, щоб не робити цього, читайте у цій статті.

Перша – безпека. На жаль, сьогодні всі ми не захищенні. І дорослі, і особливо діти. Навіщо свідомо виставляти у Інтернет як виглядає ваша дитина, скільки їй років, хто її друзі, де вона вчиться, де живе та іншу особисту інформацію? Обережність та захист своєї дитини – найголовніше!

Друга причина – повага до дитини. Дитина – це окрема особистість! Поки вона не може дати обдуману відповідь чи хоче вона, щоб її світлини були у мережі, не потрібно вирішувати за неї та публікувати її особисті фото. Виростуть – самі вирішують!

Третя причина – моя дитина – не мій трофей. Хизування успіхами чи просто наявністю дитини неприпустимі для мене. Досягати за рахунок свого сина чи доньки визнання або інших привілеїв – краще не треба. Розвивайте себе, і тоді вам не доведеться використовувати свою дитину у якості рекламного постеру.

Четверта причина – бар’єр від негативу. Ви можете вірити чи не вірити, але негатив з боку певних людей ніхто не відміняв. Раджу всім не давати поганцям «плідний грунт» для заздрості, осуду та некоректних слів!

П’ята причина – буллінг. Одне погане слово у бік дитини може дуже на неї вплинути. А сьогодні ймовірність поганих коментарів у соціальних мережах дуже висока, бо агресія у суспільстві примножується. Навіть якщо ваша дитина найкрасивіша у світі, знайдеться той, хто напише неприпустиме болісне слово, здатне дуже вплинути на тендітний світ дитини.

Не плутайте публічні заходи з персональними даними! Соціальні мережі – не розваги.

Наші сторінки у Інтернеті давно стали щоденниками життя, в який мають доступ не тільки близькі люди, але і хейтери та навіть злочинці. Будьте пильними та дозуйте не тільки інформацію про своїх дітей, але й про себе самих!

Мова йде про особисте життя та персональні дані, а не публічні заходи! І якщо навіть ви публікуєте фотографії дітей – не виставляйте багато інформації про них! (де навчаються, вік, де живуть…).

Автор – Тетяна Петракова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!